BURDA Joanna (ur. 1976, Zamość)
olej, płótno, 70x90 cm
sygn. p.d.: Joanna Burda, opisany na odwrocie: "Regaty" Joanna Burda oil on canvas 2016
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 40x70cm
akryl, płótno, 40x70 cm
sygn. p.d.: Joanna Burda
olej, płótno, 50x60 cm
sygn. p.d.: Joanna Burda 2014, opisany na odwrocie: Joanna Burda "Plaża - sektor dla psów" olej na płótnie 2014
olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p.d.