HOPPE-NOWICKA Ewa (ur. 1958)
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOPPE-NOWICKA Ewa (ur. 1958)
HOPPE-NOWICKA Ewa (ur. 1958)
olej, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. l.d.: Hoppe-Nowicka 2014
HOPPE-NOWICKA Ewa (ur. 1958)
olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. p. d.: EWA NOWICKA 2007
na odwrocie opis autorski: HOPPE - / EWA NOWICKA / "Aigues Mortes" - olej, 120 x / 120 cm / 2007 r/ EWA HOPPE - NOWICKA
HOPPE-NOWICKA Ewa (ur. 1958)
HOPPE-NOWICKA Ewa (ur. 1958)
akwarela, technika mieszana, papier, 19 x 30 cm,
sygn. p.d.: E. Hoppe-Nowicka