SKOŚKIEWICZ-FILEWSKA Katarzyna (ur. 1986, Łódź)
olej/płótno, 70 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. SKOŚKIEWICZ '18'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 70 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. SKOŚKIEWICZ '2018'
olej na płótnie, 40 x 50 cm
Czarny Staw Gąsienicowy, 2018 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Skośkiewicz 2018'
olej/płótno, 40 x 60 cm
olej/płótno, 80 x 120 cm
olej/płótno, 80 x 120 cm
olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. SKOŚKIEWICZ'18'
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SKOŚKIEWICZ '18'
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'K. SKOŚKIEWICZ'17'
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany: 'K. Skośkiewicz'17'
Zachód Słońca nad Tatrami, 2017 r.
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'K. Skośkiewicz '2017'
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. SKOŚKIEWICZ'17'
Olej na płótnie, 100 x 120 cm
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'SKOŚKIEWICZ'17'
olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: 'SKOŚKIEWICZ'
olej/płótno, 60 x 40 cm
sygnowany na odwrociu: 'K. Skośkiewicz'
akryl, olej/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'K.SKOŚKIEWICZ '2016'
akryl, olej/płótno
100 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'Katarzyna Skośkiewicz'