NAPIERAŁA Paweł
akryl na płótnie, deska, 61.50 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
NAPIERAŁA Paweł
Akryl, blacha miedziana, drewno, 30 x 11 cm
NAPIERAŁA Paweł
akryl na desce, 30 x 35 cm
opisany na odwrociu
obraz był prezentowany na wystawie NATIVUS - Paweł Napierała w Galerii u Jezuitów w Poznaniu w 2016 roku
NAPIERAŁA Paweł
akryl i złoto na kartonie, 24 x 44 cm, 2015
NAPIERAŁA Paweł
technika własna, akryl na starej desce 38 x 19,5 cm
sygn. l.d. P.N.
NAPIERAŁA Paweł
akryl, płótno, 50 x 61,5 cm, 2014