DĄBROWSKA Anita (ur. 1988, Warszawa)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 60 x 60 cm, datowany i
sygnowany p.d.: '’19 | A.Dąbrowska'
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Dąbrowska '18
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. l.d.: A.Dąbrowska 18
olej, płótno, 65 x 80 cm,
sygn. p.d.: A. Dąbrowska
olej, płótno, 92 x 65 cm,
sygn. l.d.: A. Dąbrowska'19
olej/ płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany i datowany l.d. 'A. Dąbrowska '18'
olej/płótno, 100 x 100 cm,
sygnowany l.d: 'A Dąbrowska '18'
olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: A. Dąbrowska 18
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Dąbrowska '18
olej/płótno, 130 x 90 cm,
sygnowany p.d: 'ADąbrowska '18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anita Dąbrowska | Brave New World | 130 x 90 | 2018'
olej/płótno, 90 x 70 cm,
sygnowany p. d: 'A.Dąbrowska18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anita Dąbrowska | "Who is the king" | 90 x 70 2018'
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: A. Dąbrowska '18
olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Dąbrowska '18
olej/płótno, 60 x 60 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' Anita Dąbrowska | Ten owca | 60 x 60 | 2018'
olej, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. p.d.: A. Dąbrowska '18
olej/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Anita Dąbrowska | "Two of us" | 2017 | 80 x 80'
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d.