GRABUŚ Dariusz (ur. 1973, Gdynia)
akryl, płótno, 114 x 130 cm,
sygn. p.d. 'DAREK GRABUS 2019' oraz opisany na odwrocie: 'DAREK GRABUS | "PRZY BASENIE" | 2019 | AKRYL | 114x130 cm'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d. 'DAREK GRABUS'
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 118 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 96 x 105 cm,
sygn. p.d.: Darek Grabus