GŁĘBICKA Agnieszka (ur. 1981, Paczków)
tempera na płótnie, 50 x 70 cm
opisany na odwrociu: ‘AGNIESZKA GŁĘBICKA | GORZKO GORZKO | 2017’
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: AGA GŁĘBICKA HEL, 80x100 OLEJ 2016
olej, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: AGNIESZKA GŁĘBICKA 40 STOPNI W WIEDNIU OLEJ 80x100 2015
olej na płotnie, 80x100 cm
Olej na płótnie, 80 x 110 cm
Olej na płótnie, 100 x 100 cm