SIWIEC Marcelina (ur. 1990, Kolbuszowa)
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: Marcelina Siwiec “X2” 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 80 cm
olej/płótno, 100 x 70 cm