AMELIA Marcelina
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. pd.: Marcelina Amelia 14
cena wywoławcza: Wykup abonament
AMELIA Marcelina
Miłosne Piosenki Obłąkanych Dziewczynek III
akryl, płótno, 75 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
AMELIA Marcelina
Milosne piosenki szalonych dziewczyn
sitodruk, papier 310gsm southbank smoot, 70 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
AMELIA Marcelina
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.
AMELIA Marcelina
AMELIA Marcelina
akryl, papier, 100 x 70 cm,
sygn. u dołu oraz na odwrocie
AMELIA Marcelina
serigrafia, papier, 50 x 35 cm, 8/30,
sygn. p.d.: Marcelina Amelia'13
AMELIA Marcelina
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
AMELIA Marcelina
sitodruk, papier, 70 x 50 cm, limitowana edycja 10 odbitek, sygn. p.d.
AMELIA Marcelina
akryl, płóno, 70 x 100 cm, sygn.
AMELIA Marcelina
akwarela, papier, 42 x 29,7 cm,
sygn. na odwrocie
AMELIA Marcelina
AMELIA Marcelina
serigrafia, papier, 8/30, 50 x 35 cm,
AMELIA Marcelina
AMELIA Marcelina
Greetings from a first comunion
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
AMELIA Marcelina
akryl, płótno, 75 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
AMELIA Marcelina
I wish you were here, greetings from the seaside
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn.....
AMELIA Marcelina
AMELIA Marcelina
akryl, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: Marcelina Amelia