JAKÓBCZAK Kamil (ur. 1990, Warszawa)
akryl/płótno, 90 x 70 cm<
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2019 R.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 80 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'KJ | JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2019'
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KJ | Jakóbczak | 2019 r.'
na odwrociu opisany: '"KJ" | 2019 | KAMIL JAKÓBCZAK'
akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'JAKÓBCZAK'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'JAKÓBCZAK'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2018'
akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany l.d.: 'JAKÓBCZAK K.'
obraz akrylowy, 60x60 cm,
sygn.p/d:KJ2015
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany u dołu: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'Kamil | Jakóbczak | 2018'
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany p.d.: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'KJ | Kamil | Jakóbczak | 2018'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'KJ | 18'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'Kamil Jakóbczak | 2018 r.'
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany śr. d.: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2018 R "DUCHY KNIEI"'
akryl/płótno, 120 x 90 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'JAKÓBCZAK 18 R'
na odwrociu opisany: 'KAMIL | JAKÓBCZAK | 2018 R.'
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany l.d. 'KJ
na odwrociu opisany: ' "KJ" | 2017 r.| KAMIL JAKÓBCZAK | "KORONA NOCY"'
akryl/płótno, 110 x 80 cm
sygnowany l.d.: 'KJ'
na odwrociu opisany: 'KJ | 2017 | Kamil Jakóbczak | "Astrofaza"'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany l.g.: 'KJ'
na odwrociu opisany: ' "TROPIKALNY KOSMITA" | KAMIL JAKÓBCZAK | 2017 r.'
akryl/płótno, 73 x 60 cm
sygnowany p.d.: monogramem
na odwrociu opisany: '[monogram] | 2016 r. | Kamil Jakóbczak | "Entropia"'