BUKOWICKA Teresa (XX w.)
olej, płyta;
47 x 32 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: T.B. 1979
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUKOWICKA Teresa (XX w.)
olej, płyta; 24 x 44,5 cm (w świetle ramy);
sygn. p d.: T. Bukowicka / 1979 r
BUKOWICKA Teresa (XX w.)
olej, tektura; 23,5 x 30 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: T. Bukowicka/ 1980
BUKOWICKA Teresa (XX w.)
BUKOWICKA Teresa (XX w.)
olej, płyta;
47 x 32 cm (w świetle ramy);
sygn. p. d.: T.B. 1979
BUKOWICKA Teresa (XX w.)
BUKOWICKA Teresa (XX w.)
BUKOWICKA Teresa (XX w.)
olej, tektura;
23,5 x 30 cm (w świetle ramy);