KAŃCZUGOWSKA Elwira (ur. 1986, Kolbuszowa)
olej, płótno, 64.50 x 92 cm
sygn. p.d.: EK'09, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska "Niebieski las", 92x65, olej na płótnie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 70 cm
sygn. l.d.: EK'11, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska NEW YORK MUSE, 2011, 100x70
olej, płótno, 100 x 70 cm
opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska "Philadeplhia waiting" 2011 100x70
olej, płótno, 100x70 cm
sygn. l.d.: EK’11, opisany na odwrocie: Elwira Kańczugowska "Lost in a crowd" 2011
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `EK `11`
na odwrociu opisany: `Elwira Kańczugowska | Lost in a crowd, 2011`