SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
Taaak ... macie niewątpliwie niepowtarzalna twarz ..., ilustracja satyryczna
flamaster/papier, 20,8 x 29,8 cm
sygnowany l.d.: 'SADURSKI'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
Prezydent, ilustracja satyryczna
flamaster/papier, 21 x 29,6 cm
sygnowany p.d.: 'SADURSKI'
SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
Panie docencie..., ilustracja satyryczna do czasopisma Szpilki
tusz/papier, 21 x 29,5 cm
sygnowany p.d.: 'SADURSKI'
PUBLIKOWANY: w "Szpilkach" oraz w książce Kwiatki Polskie, Krajowa Agencja Wydawnicza, Lublin 1989
SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
Do licha, znów stanął zegarek!, ilustracja satyryczna do czasopisma Głos Budowlanych, 1982 r.
tusz/papier, 21 x 15,3 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'SZ. SADURSKI 82'
na odwrociu pieczęć artysty oraz czasopisma 'Głos Budowlanych'
PUBLIKOWANY: "Kurier Lubelski", "Głos Budowlanych"
SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
Jak to: nic nie robimy!?, 1987 r.
rysunek dla pisma "Szpilki"; na rewersie dodatkowy rysunek (przekreślony)
tusz, papier, 21 x 25 cm, sygn.l.d.: SADURSKI
SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
Jeszcze jeden taki serial i popełnię seppuku!!!, 1985 r.
plansza komiksowa do czasopisma Szpilki
tusz/papier, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany p.g.: `SADURSKI 85`
SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
ilustracja do czasopisma Szpilki
tempera, tusz/papier, 20 x 30 cm
sygnowany i datowany p.d.: `SZ.SADURSKI 83`
SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
tusz/papier, 21 x 28 cm
sygnowany i datowany p.d.:`SZ.SADURSKI 84`
SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
ilustracja okładkowa do czasopisma Szpilki
akwarela, tusz/papier, 30 x 24 cm
sygnowany p.d.: `SADURSKI`
SADURSKI Szczepan (ur. 1965)
akwarela, kredka, tusz/papier, 29,5 x 20,5 cm
sygnowany p.d.: `SADURSKI`