COLLIN Ashley (ur. 1988, Birmingham)
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygn. na odwrocie: “Ashley Collin/ oil on canvas/ 2015/2016”
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 40 x 50 cm
olej, płótno, 80 x100 cm
olej, płótno, 80 x100 cm
olej, płótno, 100 x 120 cm
olej, płótno, 50 x 60 cm
olej, płótno, 80 x 100 cm
olej, płótno, 80 x 100 cm
kolaż/farba emulsyjna/papier, 30 x 40 cm (w ramie 40 x 50 cm)