PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
* droite de suite
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
węgiel, papier, 58 x 47 cm w świetle passe partout, 77 x 66 cm w oprawie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 150 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 160 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płyta, 120 x 155 cm,
sygn. na odwrocie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Weronika Pawłowska Buldog 100x80 cm olej 2015
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
akryl, płótno, 120 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
olej, płótno, 73 x 50 cm
PAWŁOWSKA Weronika (ur. 1985)
akryl, płótno, 20 x 20 cm