CARPEAUX Jean-Baptiste (1827 Valenciennes - 1875 Courevoie)
brąz patynowany, czarny marmur z białymi żyłkami; wys. 43 cm, szer. 29,5 cm, głęb. 19 cm.
Francja, odlew XIX/XX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz, odlew patynowany, marmur; wys. 48,5 cm, szer. 28,5 cm, głęb. 25,5 cm.
Francja, 3 ćw. XIX w., odlew XX w.
Popiersie młodego rybaka (Uśmiechnięty Neapolitańczyk)
terakota powlekana różowo-kremowym szkliwem; wys. 47 cm, szer. 32,5 cm, głęb. 24 cm.
Francja, pocz. XX w.
Brąz złocony, czarny marmur (podstawa), wys. całk. 35 cm, podstawa 12 x 10 x 12 cm
Sygnowany J B.Carpeaux