GARBAL-SIEMBIDA Małgorzata (ur. 1983, Puławy)
Jimi Hendrix, z cyklu Portrety (wg. Bruce Fleming)
akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 90 x 60 cm
sygnowany p.d.: nieczytelny
akryl, olej, płótno, 180x80 cm
akryl/płótno
90 x 60 cm
sygnowany p.d.: nieczytelny
akryl, płótno, 60x90 cm
sygn. p.d.: MGarbal
akryl, płótnie, 60x90 cm
sygn.
akryl/płótno, 180 x 80 cm
sygnowany p.d. nieczytelnie