FUTYMA Karolina (ur. 1990)
Od narodzin aż do śmierci, 2017
olej, płótno, 160 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Karolina Futyma
cena wywoławcza: Wykup abonament
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
olej, płótno, 50 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: KFutyma 2017
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
olej, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
olej, płótno, 120 x 100,
sygn. na odwrocie
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
olej, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. na odwrocie
FUTYMA Karolina (ur. 1990)
olej, płótno, 81 x 65 cm,
sygn. na odwrocie