HERMAN Wojciech (ur. 1953)
olej, płótno; 100 x 65 cm;
sygn. l. g.: WH.;
na odwrocie opis autorski: NAD RZEKĄ - OLEJ / 100 x 65-2012 r. / WOJTEK HERMAN.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HERMAN Wojciech (ur. 1953)
olej, płótno; 60 x 69,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: WH 2016 (monogram wiązany);
na odwrocie opis autorski: "W wodzie" - olej - 60 x 70 cm / Wojtek Herman / 2016.
HERMAN Wojciech (ur. 1953)
olej, płótno; 41 x 45 cm;
sygn. p. d.: WHerman;
na odwrocie opis autorski: "Przyciąganie" / 2016 (olej) / W. Herman / 41 x 45 cm.
HERMAN Wojciech (ur. 1953)
olej, płótno; 61 x 80 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Herman / 2011, na odwrocie opis autorski: RADYJKO I LUSTERKO"-olej / 61 x 80 cm-2011 r / WOJTEK HERMAN.
HERMAN Wojciech (ur. 1953)
akryl, płótno; 100 x 65 cm;
sygn. monogramem: WH, na odwrocie opis autorski: NA UBOCZU-AKRYL / 100 X 65 -2012 r. / WOJTEK HERMAN / (...).
HERMAN Wojciech (ur. 1953)
Olej, płótno, 90x60 cm,
sygn. l.d.: W Herman. Datowany na odwrocie 2002 r.
HERMAN Wojciech (ur. 1953)