BILIŃSKI Łukasz (ur. 1987, Kraków)
Akryl na płótnie, 100 cm x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl/płótno, 120 x 100 cm
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl na płótnie, 90 x 70 cm
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Biliński | 2018'
akryl/płótno,śr.: 50 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Biliński 2018'
akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁBiliński | 2018. | 'GIANNI' KR.'
akryl/płótno, 73 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Biliński 2016.'
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Łbiliński | 2017'
akryl/płótno, 100 x 80 cm
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński | 2016'
akryl/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński 2017'
akryl/płótno, 100 x 70 cm
akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński | 2017'
akryl/płótno, 100 x 80 cm
akryl/płótno, 90 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński 17.'
100 cm x 70 cm, akryl na płótnie, 2009
Akryl na płótnie, 70 x 70 cm