DUDEK Blanka (ur. 1983, Opole)
olej na płótnie, 90 x 100 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 70 x 100 cm, sygn.
olej, płótno, 120x100 cm
opisany na odwrocie: BLANKA DUDEK "PRZEMIANY" OLEJ, PŁÓTNO, 120x100CM, 2014
Olej, płótno, 100 x 130 cm, 2015,
sygn. na odwrocie.
Gdzieś już to widziałam, 2007 r.
olej na płótnie, 100 x 60 cm, sygn.
olej, płótno, 90x100 cm
opisany na odwrocie: BLANKA DUDEK OLEJ PŁÓTNO 90x100 CM 2015 "POD WODĄ"
To miasto jest jak sen 2, 2014
olej, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: BLANKA DUDEK "TO MIASTO JEST JAK SEN 2" OLEJ, PŁÓTNO 100x120 CM 2014
Olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 86x120 cm
opisany na odwrocie: BLANKA DUDEK "PRZEMIANY" OLEJ, PLÓTNO 86x120 CM 2014
olej, płótno, 105 x130 cm,
sygn. na odwrocie
olej na płótnie, 66 x 78 cm, sygn.
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: BLANKA DUDEK "TO MIASTO JEST JAK SEN 2"OLEJ, PŁÓTNO 100X 120CM 2014
olej, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie 2014