GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
olej, płótno, 150 x 120 cm,
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
olej, płótno, 140x40 cm
opisany na odwrocie: Łukasz Gierlak, Rytuał oczu 140 x 40 cm olej na płótnie
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
olej, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
olej, płótno, 140x100 cm
opisany na odwrocie: Ł.GIERLAK "BEZ TYTUŁU" 140/100 2015 olej na płótnie
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
węgiel na papierze, 100x70 cm, oprawiony
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
olej na płótnie, 100x100 cm
Sygnowany na odwrocie
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
węgiel, papier, 30x50cm
opisana na odwrocie
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
węgiel na papierze, 100x70 cm
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: "Głębina" 100x100 cm olej na płótnie 2014 ŁUKASZ GIERLAK
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
węgiel, papier, 100 x 70 cm
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
litografia, papier, 30x20 cm
sygn. u dołu: "Agnozja twarzy III", litografia, 2013, Łukasz Gierlak
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
GIERLAK Łukasz (ur. 1985)
olej, pigment suchy, płótno, 38x52 cm