SCHNOTALE Grzegorz (ur. 1991)
Akwarela, gwasz, tusz, 26 x 74 cm,
sygn. p.d. G. Schnotale, oprawiony
cena wywoławcza: Wykup abonament
SCHNOTALE Grzegorz (ur. 1991)
akwarela, papier, 26 x 74 cm,
sygn. p.d.:G. Schnotale, praca oprawiona 2014
SCHNOTALE Grzegorz (ur. 1991)
akwarela, papier, 26 x 74 cm,
sygn. p.d. G.Schnotale'14, oprawa autorska 2014
SCHNOTALE Grzegorz (ur. 1991)
akwarela, papier, 49 x 34 cm,
sygn. l.d.: G.Schnotale`13, oprawa autorska
SCHNOTALE Grzegorz (ur. 1991)
akwarela, papier, 69 x 49 cm,