TYLBOR-KUBRAKIEWICZ Wojciech (ur. 1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
linoryt/druk UV, 70 x 100 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'KUBRAKIEWICZ 2013' opisany l.d: 'ZAPORA'
linoryt, druk UV, 70 x 100 cm