SEYDEL Hans (1866 - 1916)
Scena z Forum Romanum w Rzymie. Widok na Świątynię Antonina i Faustyny, 1910 r.
akwarela/papier, 43 x 36,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'HSeydel | 1910'
cena wywoławcza: Wykup abonament
SEYDEL Hans (1866 - 1916)
Forum Romanum - Basilica Aemilia, 1910
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier jasnobrązowy;
42,5 x 36,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: H.Seydel / 1910.
SEYDEL Hans (1866 - 1916)
SEYDEL Hans (1866 - 1916)
Forum Romanum - Basilica Aemilia (1910)
sygn. dat. l.d.
akwarela, gwasz, tektura
43x36.5 (w świetle passe-partout )
SEYDEL Hans (1866 - 1916)
42,5 x 36,5 cm;
SEYDEL Hans (1866 - 1916)
42,5 x 36,5 cm;