NAGÓRSKA Agnieszka
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 70 x 100 cm,sygn. na odwrocie
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
Akryl na płótnie, 81x60cm
Opisany na odwrocie
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 80x100 cm,
sygn. na odwrocie: A. Nagórska Gdańsk 2014.
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 50 x 90
sygn. na odwrocie: A. Nagórska Gdańsk 2014
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 60 x 80 cm
sygn. na odwrocie: A. Nagórska Gdańsk 2015
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 81 x 100 cm
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 60 x 81 cm.,
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 80 x 100 cm
2013
sygn. p. d. : A. Nagórska 2013
oraz na odwrocie: A. Nagórska Gdańsk 2013
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 80x100 cm
2015
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: A. Nagórska Gdańsk 2014 r.
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 80 x100 cm,
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 50 x 70 cm,