FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
technika własna na kartonie, 50 x 65 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
akryl/płótno, 90 x 100 cm
sygn. l.d.: A. Franaszek 16
sygn. i opisany na odwrociu: 90 x 100 AKRYL PŁ. 2016 / "THE WEEL 2"/AFra
FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
akryl na płótnie, 160 x 120 cm, sygn.
FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
akryl na płótnie, 140 x 100 cm, sygn.
FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
akryl, płótno, 40x80 cm
sygn. p.d. A.FRANASZEK 12, opisany na odwrocie: A.FRANASZEK 12
FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
Wspomnienie z dzieciństwa, 2013
akryl, płótno; 40x80 cm
sygn. A. FRANASZEK 13
FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
akryl/płótno, 100 x 70 cm, sygn.
FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
akryl, płótno, 2012
sygn. p.d. A.FRANASZEK
FRANASZEK Andrzej (ur. 1964)
akryl, płótno, 150x100 cm
sygn. pd. A.FRANASZEK