ARTME Grupa (data powstania: 2012)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, akryl, płótno
120x80 cm
akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
90x60 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x60 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
75x100 cm
Walka św. Jerzego ze smokiem (2017)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
70x100 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm
Św. Jerzy walczący ze smokiem (2017)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x100 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
100x70 cm