GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 100 cm x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
sygnowany l. d. róg: ‘D. Grajek 2019’
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl na płótnie, 120 cm x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany l. d. róg: ‘D. Grajek 2018’
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 80 x 120 cm
sygn. l.d.: D. Grajek 2019
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'D. GRAJEK 2017'
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl na płótnie, 80 x 120 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
Akryl, olej, płótno, 80 x 120 cm,
2018 r., sygn. l.d.: D. Grajek 2018.
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
sygn. p.d.: D. Grajek 2017.
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie, 120x80 cm,
sygnowany na odwrocie
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, płótno, 120 x 80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
akryl, olej na płótnie 120x80 cm
GRAJEK Dariusz (ur. 1964)
olej/ akryl na płóttnie, 80x120 cm