SIERZPUTOWSKA Agnieszka (ur. 1989, Wrocław)
Akryl na płótnie, 80x60 cm
Sygnowany z przodu prawy dolny róg
Opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie,
80x60 cm,
opisany na odwrocie: gest V Sierzputowska 2014
olej, akryl na płótnie,
73x50 cm,
brak
akryl na płótnie, 80x120 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
akryl i tusz na płótnie, 80x80 cm
olej na płótnie
70x70 cm
olej na płótnie, 120x100 cm
akryl na płótnie,
50x50 cm,
opisany na odwrocie: Agnieszka Sierzputowska 2011
akryl na płótnie
100x70 cm
Opisany na odwrocie: Sierzputowska
Akryl na płótnie
2x 55x46 cm (łącznie 55x92 cm)
Sygnowany na odwrocie: SIERZPUTIOWSKA
Olej na płótnie
100x110 cm
Opisany na odwrocie: 4, 100/x110, olej, 2010
olej/płótno , 50 x 50 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `"NIEBIESKI" SIERZPUTOWSKA A.`