PABICH Małgorzata (ur. 1987)
olej, piasek, akryl/płótno, 100 x 120 cm
opisany na odwrocie: M.PABICH
cena wywoławcza: Wykup abonament
PABICH Małgorzata (ur. 1987)
olej, piasek, akryl, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: M. PABICH
PABICH Małgorzata (ur. 1987)
olej, płótno, 2x(150x60 cm)
PABICH Małgorzata (ur. 1987)
PABICH Małgorzata (ur. 1987)
technika własna, płótno, 80x100 cm
sygn. M.Pabich`11
PABICH Małgorzata (ur. 1987)
technika mieszana, płótno, 120x90 cm
PABICH Małgorzata (ur. 1987)
technika mieszana/płyta pilśniowa, 130x110 cm
sygn. na odwrocie: M.Pabich 2012