KACZMAREK Mariusz (ur. 1976, Sulęcin)
Okolice Kostrzyna nad Odrą, 2016
akryl, płótno, 130x130 cm
opisany na odwrocie: Mariusz Kaczmarek 2016 r. 130x130 akryl/płótno "Okolice Kostrzyna nad Odrą"
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana/płótno, 50 x 71 cm
na odwrociu opisany: `Mariusz Kaczmarek 2013 r. | tech mix/płótno 50 x 70 | "Śpie``
technika mieszana/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. Kaczmarek 2013 r.`
na odwrociu opisany: `Mariusz Kaczmarek 2013 | "bez tytułu" 100 x 80 | tech mix`
Do wiersza Czesława Miłosza `Postój zimowy`, 2011 r.
sygnowany p.d.: `M. Kaczmarek 2011`
na odwrociu opisany: `Mariusz Kaczmarek 2011 r | 80 x 100 tech mix/płótno | Do wiersza Czesława Miłosza | "Postój zimowy`
technika mieszana/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `M. Kaczmarek 2010 r`
na odwrociu opisany: `Mariusz Kaczmarek 2010 r | 100 x 80 tech mix | " Vanitas"`
monotypia, akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany l.d.: `M. Kaczmarek 04`
na odwrociu opisany: `2004 | Mariusz Kaczmarek | monotypia + akryl | " Kolakatul Solos" | 100 x 70`