ADAMCZAK Małgorzata (ur. 1969, Kozienice)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 102 x 127 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘127 x 103 cm „Szmaragdowy Akt” Małgorzata Adamczak, (olej, akryl na płótnie)’
akryl na płótnie, 80 x 90 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Adamczak 2015 "For Van Gogh"’
akryl na płótnie, 80 x 100 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Cantedeskia, 80 x 100
akryl, Adamczak Gosia 2015’
olej na płótnie, 45x75cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Adamczak "Zielony"’
olej na płótnie, 104x130cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘"Dream" Adamczak’
olej na płótnie, 103x130 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Parallel, Adamczak’
Do not let me say good bye, 2005r.
szpachelka, olej na płótnie, 105x120cm
olej, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: Goshka Adamczak Silence oil on canvas
olej, płótno; 110 x 115 cm
opisany na odwrocie: ADAMCZAK MAŁGORZATA 2005 "THE COUPLE" 110X115