DAŁEK Monika (ur. 1981)
Wysyłam strumień głosu w przestrzeń, 2019
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: M. Dałek 2019
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
By się zgubić poszukuję dźwięku, czasu i bliskości, 2019r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany l.d.: 'MDałek 2019'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Oddychaj i nie bój się troszczyć (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
To nie miejsce na zawiedzione nadzieje (2018)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Wszystko co musisz zrobić to zagrać, 2019
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: M. Dałek 2019
DAŁEK Monika (ur. 1981)
MiM czyli Mistrz i Muza, 2018r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm,
sygnowany p.d: M Dałek 2018,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MiM czyli Mistrz i Muza | M Dałek | 2018'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Lubię siebie lubiącą ludzi, 2019
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Serca kochanków świecą w mroku, 2019
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.: M. Dałek 2019
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Przez zaskoczone powietrze przefruwa pierwszy ton, 2019r.
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i datowany l.d: M Dałek 2019,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'PRZEZ ZASKOCZONE POWIETRZE PRZEFRUWA | PIERWSZY TON | M DAŁEK | 2019'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jak światłem zasiał wszędzie ludzie (2018)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
80x100 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Nie ma nic piękniejszego niż dążenie naprzód, 2019
akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dałek 2019
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Lubimy dobro i prawdę, 2018 r.
akryl na płótnie, 80 x 80 cm
sygnowany na odwrociu: ‘MDałek 2018’
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Uśpione bazary i tylko ona cicho gra, 2018
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: M. Dałek
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Tu każda chwila ostatnia i pierwsza, 2018 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' TU KAŻDA CHWILA OSTATNIA I PIERWSZA | JDałek 2018 '
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dnieją płaszczyzny dźwięków i ciał, 2018
akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn.dat.p.d.
akryl, płótno
30x30
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Spojrzenia z nieoczekiwanej strony(2018)
sygn.dat.l.d.
akryl, płótno
80x80
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Są dźwięki zaraźliwe podobnie jak śmiech(2018)
sygn.dat.l.d.
akryl, płótno
80.5x60
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Kąpiemy się w letnich poświatach, 2018 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘M Dałek 2018’
opisany na odwrociu: ‘KĄPIEMY SIĘ W LETNICH POŚWIATACH, M DAŁEK 2018’