BLOCK Johannes (1871–1959)
Olej, płyta pilśniowa, 49 x 50 cm
Sygnowany l.d.: J.Block
cena wywoławcza: Wykup abonament
BLOCK Johannes (1871–1959)
WIEJSKI PLACYK Z KWITNĄCYMI KASZTANOWCAMI
Olej, płyta pilśniowa, 60,5 x 49,5 cm
Sygnowany p.d.: J.Block
BLOCK Johannes (1871–1959)
Olej, płyta pilśniowa, 50,5 x 67,5 cm
Sygnowany l.d.: J.Block
BLOCK Johannes (1871–1959)
BLOCK Johannes (1871–1959)
BLOCK Johannes (1871–1959)