SIKORSKA Joanna (ur. 1987 r., Zabrze)
Z cyklu 'Struktury', No. 2, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sikorska No.2 2017'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl, płótno, 80 x 120 cm, 2013
sygn. na odwrocie.
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: '"Atmosfera" Joanna Sikorska 2017'
olej/płótno, 70 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sikorska Dreamliner 2 2016'
Z cyklu 'Wyładowania', Ice land, 2013 r.
akryl/płótno, 140 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sikorska | "Ice land z cyklu Wyładowania" | 2013'
olej/płótno
80 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sikorska | "Sky..." 2016'
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Dreamliner Joanna Sikorska 2015'
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Joanna Sikorska | "Wybuch'' 2013 r'
z cyklu 'Wyładowania', Nr 3., 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Nr.3 z cyklu ''Wyładowania" | 2013 r | Joanna Sikorska'
akryl/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Wyładowanie | Joanna | Sikorska`
Z cyklu `Wyładowania`, Wybuch nr 2, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sikorska | "Wybuch nr 2"`
akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `Joanna Sikorska "Flora 2" 2009`
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Joanna Sikorska | "bez tytułu" 2011 r.`