BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
olej na płótnie
45 x 35 cm
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
your glory will cover the earth, 2014
technika mieszana, płótno, 100 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
tusz, płótno, 95 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
tusz, płótno, 70x65 cm
opisany na odwrocie: EWA BOGUSZEWSKA BEZ TYTUŁU (ROOTED) 2011
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
tusz, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
olej, płótno, 116 x 97 cm,
sygn. na odwrocie
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
tusz, płótno, 130 x 114 cm,
sygn. na odwrocie
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
tusz, płótno, 115 x 145,
sygn. na odwrocie
BOGUSZEWSKA Ewa (ur. 1986)
tusz, płótno, 120 x 120 cm