JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 70 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 70 x 110 cm
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 70 x 110 cm
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 70 x 110 cm
JACEK Łukasz (ur. 1978)
Elektryczność i Drzewa 2, 2019
olej, płótno, 70 x 110 cm,
sygn.p.d.: Łukasz Jacek 2019
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 70 x 110 cm,
sygnowany l.d: 'Łukasz Jacek 2019'
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 50 x 100 cm,
sygnowany l.d: 'Łukasz Jacek 2017'
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 70 x 110 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2018'
JACEK Łukasz (ur. 1978)
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 90 x 145 cm
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 90 x 145 cm
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej, płótno, 90 x 145 cm,
sygn. p.d.: Łukasz Jacek 2018 r.
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 90 x 145 cm
sygnowany i datowany: 'Łukasz Jacek 2018'
JACEK Łukasz (ur. 1978)
Zwierzęta Fibonacciego 2, 2018 r.
olej/płótno, 62 x 100 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'Łukasz Jacek 2018'
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 90 x 145 cm
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 90 x 145 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Łukasz Jacek 2017'
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej/płótno, 62 x 100 cm
JACEK Łukasz (ur. 1978)
JACEK Łukasz (ur. 1978)
Jednorożec Pożerający Teorię Nieoznaczoności, 2018
olej, płótno, 62 x 100 cm,
sygn.: p.d.
JACEK Łukasz (ur. 1978)
olej, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. l.d.: Łukasz Jacek 2017