FRONCZAK Andrzej (ur. 1959, Brześć Kujawski)
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 19r
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Fronczak 19r.'
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak
akryl na płótnie, 60 x 90 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak’
opisany na odwrociu: ‘Andrzej Fronczak | „Kurort IV” | akryl – płótno | 60 x 90’
Latający Holender Katedralny, 2019
Farba akrylowa,Olej na płótnie, 100 cm x 100 cm
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 19
akryl/płótno, 60 x 90 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak - 19r'
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak
akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Mglista dolina" | akryl – 2018r | 60 x 80', na odwrociu nalepka z Treinnale Plastyki Włocławskiej 2018, wystawiany: Treinnale Plastyki Włocławskiej.
LATAJĄCY HOLENDER METROPOLITARNY , 2019
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl na płótnie, 70 x 100 cm
sygnowany p. d. róg: ‘A. Fronczak 18’
akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'A. Fronczak, 18r.',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Mglisty poranek" | 60 x 80 | akryl – 2018r.'
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 18r.
akryl na płótnie, 100 x 70 cm x 2
akryl na płótnie, 100 x 60 cm
akryl/płótno, 60 x 80 cm,
sygnowany p.d: 'A Fronczak 18',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Andrzej Fronczak | "Metropolis 104" | akryl-2018 | 60 x 80'
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. p.d.: A. Fronczak 18
akryl, płótno, 80 x 60 cm
sygn. p.d.: A. Fronczak 18, opisany na odwrocie: Andrzej Fronczak "Przejście" akryl - 2018 r. 80x60
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany p.d: 'A.Fronczak 18r'