OLERE David (1902-1985)
braz, sygnowany z tylu w dolnej czesci, pieczęć firmy odlewniczej Serrailhero; 84 x 21 x 20 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
OLERE David (1902-1985)
OLERE David (1902-1985)
OLERE David (1902-1985)
akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier;
40 x 51 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: D. OLERE / 1924
Na odwrocie nalepka paryskiego zakładu ramiarskiego.
OLERE David (1902-1985)