SAUL Piotr (ur.1986)
olej, płótno, 100 x 140 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAUL Piotr (ur.1986)
SAUL Piotr (ur.1986)
SAUL Piotr (ur.1986)
SAUL Piotr (ur.1986)
technika mieszana (akryl, olej, spray), płótno, 40 x 50 cm,
SAUL Piotr (ur.1986)
SAUL Piotr (ur.1986)
olej, akryl, sprej na płótnie 50x80 cm
sygnowany z przodu.
SAUL Piotr (ur.1986)
olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: 'PIOTR | SAUL | BOŻEK | ur 86 | Saul 01'
SAUL Piotr (ur.1986)
SAUL Piotr (ur.1986)
olej i akryl na płótnie, 60x50 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg
SAUL Piotr (ur.1986)
olej i akryl na płótnie, 100x150 cm
sygnowany z przodu prawy dolny róg
SAUL Piotr (ur.1986)
olej i spray na płótnie, 40x60 cm,
SAUL Piotr (ur.1986)
2 psy - konflikt priorytetów, 2013
Olej na płótnie, 40 x 40 cm
Sygnowany na odwrocie, prawy dolny róg
SAUL Piotr (ur.1986)
SAUL Piotr (ur.1986)
Akryl, spray na płótnie
20x70 cm
Sygnowany na odwrocie: Saul 2013
SAUL Piotr (ur.1986)
olej/płótno, 40 x 30 cm
na odwrociu opisany: `PIOTR | SAUL | BOŻEK | ur 86 | Saul 01`
SAUL Piotr (ur.1986)
SAUL Piotr (ur.1986)
olej, marker akrylowy/płótno,
80 x 120 cm (łącznie)
na odwrociu sygnowany: `SAUL | 09`