BUZA Natalia
linoryt barwny, papier, 10/10, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUZA Natalia
monotypia, papier, 55,5x76,5 cm, nakład: 3/10
sygn. u dołu: "Kolejka" 3/10 momotypia Natalia Buza 2010
BUZA Natalia
linoryt, papier, 100x70 cm, nakład: 10/10
sygn. u dołu: "Feniks" linoryt 10/10 Natalia Buza 2010
BUZA Natalia
sygn. u dołu: Natalia Buza 2010
BUZA Natalia
linoryt barwny, papier, 70 x 100 cm, 4/10,
BUZA Natalia
linoryt, papier, 65 x 95 cm,
sygn. u dołu: Pan Koliber, linoryt 4/10 Natalia Buza 2010
BUZA Natalia
linoryt, papier, 95 x 65 cm
sygn. u dołu: Wróbel, linoryt 3/10 Natalia Buza 2010
BUZA Natalia
linoryt, papier, 9/10, 65 x 80 cm,
sygn. u dołu
BUZA Natalia
linoryt, papier, 8/10, 60 x 80 cm,
sygn. u dołu
BUZA Natalia
Linoryt, papier; 100 x 70 cm
Sygnowany ołówkiem d.: pan koliber linoryt 4/10 Natalia Buza 2011
BUZA Natalia
Linoryt, papier; 100 x 70 cm
Sygnowany ołówkiem d.: konik morski linoryt 2/10 Natalia Buza 2012
BUZA Natalia
linoryt/papier, 70 x 100 cm (arkusz)
u dołu opisana: ' "sikorka" linoryt 7/10 Natalia Buza 2010'
BUZA Natalia
olej, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. p.d.: Natalia Buza