CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/tektura, 26 x 23 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Cividalli 88'
naklejka z opisem pracy na odwrociu
cena wywoławcza: Wykup abonament
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/tektura, 27 x 34 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany l.d.: 'Cividalli 84'
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/sklejka, 27,5 x 37,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Cividalli 2003'
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
Kompozycja abstrakcyjna, 2003 r.
olej/płótno, 28 x 35,5 cm
na odwrociu naklejka z opisem pracy
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
gwasz, tusz/papier, 33,5 x 23,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Cividalli | 22.5.85'
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/sklejka, 21 x 25,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Cividalli 89'
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
gwasz, tusz/papier, 28 x 32 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'Cividalli 9.3.86'
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/tektura, 25 x 34 cm
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/tektura, 29,4 x 23,8 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Cividalli 2000"
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/tektura, 28,4 x 22 cm
sygnowany i datowany p.d.: "Cividalli 2002"
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/tektura, 20,2 x 25,2
sygnowany i datowany p. d.: `Cividalli 1989`
Estymacja: 3 000 - 5 000 zł
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
gwasz/papier, 35,5 x 24,5 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Cividalli | 84`
Estymacja: 2 000 - 4 000 zł
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/sklejka,
24 x 31,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l. d.: `Cividalli 82`
WYSTAWIANY: Wybitni artyści żydowscy, z kolekcji Davida Malka i Fundacji Signum, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 2004
LITERATURA: L. Skompska (red.), Wybitni artyści żydowscy, z kolekcji Davida Malka i Fundacji Signum, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 2004, poz. kat. 20, s. 149 (il.)
CIVIDALLI Piero (ur. 1926)
olej/tektura,
25,2 x 21 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany l. d.: `Cividalli 81`
LITERATURA: L. Skompska (red.), Wybitni artyści żydowscy, z kolekcji Davida Malka i Fundacji Signum, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Łódź 2004, poz. kat. 19, s. 149 (il.)