GROTKOWSKI Łukasz (ur. 1987, Radom)
akryl, płótno, 130x100 cm
opisany na odwrocie: 'Head' 2017 ŁGrotkowski
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100 x 70 cm
akryl, płótno, 130 x 100 cm
akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Bez tytułu 2015 | ŁGrotkowski'
akryl, płótno, 130 x 100 cm
akryl, płótno, 130 x 100 cm
akryl/płótno, 97 x 70 cm
na odwrociu opisany: `ŁGrotkowski | "Fantyna" 2014`
akryl/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `ŁGrotkowski | "Sto lat po Ludziach" 2014`
akryl/płótno, 73 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Ł Grotkowski | "Amatorski gang" 2013`
akryl, płótno, 73x100 cm
opisany na odwrocie: Ł. Grotkowski/ Pompeja I 2013
akryl/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `Ł Grotkowski | "Dobór naturalny" 2013`
akryl, płótno, 100x80 cm
opisany na odwrocie: Ł Grotkowski 2011/2012/ "Galaktyka" nr#1
akryl/płótno, 120 x 110 cm
na odwrociu opisany: `Ł.Grotkowski | "Gwiezdny pył" 2012`
akryl/płótno,
50 x 40 cm
na odwrociu opisany: `Ł. Grotkowski "Taniec" 2011`