SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
drewno, sznur, gwoździe/ wood, rope, nails, 87, 5 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
drewno, sznur, gwoździe/drewno, sznur, gwoździe/
wood, rope, nails, 168x24
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastel olejny, płótno; płyta; 100 x 100 cm;
sygn. i dat. śr. d.: LTS / IV/ '2012;
na odwrocie opis autorski: LTS / L. Tadeusz Serafin / 100 x 100 / płyta-płótno; akryl, pastele olejne.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płótno; płyta; 100 x 100 x 5 cm;
sygn., dat. i opisana p. d.: LTS'12 / VII;
na odwrocie opis autorski ołówkiem: LTS / L. Tadeusz Serafin / 100 x 100 x 5 / płyta, płótno-akryl, pastele olejne;
Praca eksponowana na wystawie indywidualnej w galerii Lufcik w DAP, Warszawa, 2013 r.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne, ołówek, ecolina, kredka, płyta
80 x 120 cm
sygn.: LTS’ 10/ IX
na odwrocie:
LTS / L.TADEUSZ SERAFIN / 80 x 120 / płyta - akryl,
pastele olejne, ołówek, ecolina, kredka
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 180 x 77 x 4 cm;
sygn. i dat u dołu: LTS '14 / IV A;
po drugiej stronie: L Tadeusz Serafin 180 x 77 x 4 technika własna LTS '14 / IVB;
praca eksponowana na wystawie i ujęta w katalogu: L. Tadeusz Serafin Malarstwo, Galeria Delfiny, Warszawa, 2014.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna; 66 x 95,5 x 5 cm;
sygn. i opisana p. d.: LTS'13 / VII;
na odwrocie opis autorski: LTS / L. TADEUSZ SERAFIN / 47 (66) x 95,5 x 5 / technika własn);
Praca wystawiana i reprodukowana na okładce katalogu wystawy w warszawskiej galerii Delfiny, czerwiec 2014.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 67 x 33 x 3 cm;
sygn. na odwrocie: LTS / L. Tadeusz Serafin / 67 x 33 x 3 / technika własna;
praca eksponowana i reprodukowana w katalogu wystawy: "Kolaże L. Tadeusz Serafin",
Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe, Warszawa, 2016.
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 82 x 84 cm,
sygn. 'LTS 12 VIII'
2016 - wystawa indywidualna "Między płaszczyznami", Galeria Wspólna, Bydgoszcz
2013 - wystawa indywidualna malarstwa, Dom Artysty Plastyka (DAP 3), Warszawa
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
tech. własna, papier, 40 x 70 cm, sygn. p.d.: LTS2013 | 26
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płótno; 155 x 79 x 4 cm (wymiar całości kompozycji);
sygn. i dat. każda z prac: LTS'16 oraz poniżej numer;
na odwrocie nalepka z opisem: LTS / L. Tadeusz Serafin / tryptyk 2016 VII, VIII, IX / 155 x 79 x 4 /
technika własna
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
akryl, pastele olejne, ołówek, płyta, 80 x 60 cm,
sygn. p. d.: LTS 11 XVIII oraz opisany na odwrocie
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, 150 x 57 cm;
sygn., dat. i opisana l. d.: LTZ L. Tadeusz Serafin / '15 IX 150 x 97
SERAFIN Tadeusz L. (ur. 1953)
technika własna, płyta pilśniowa, 120 x 80 cm
sygn. p.d.: LTS’I 10
sygn. na odwrocie: LTS/ L. TADEUSZ SERAFIN / 120 x 80 / płyta - papier, akryl, pastele olejne, ołówek