CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
Józef Piłsudski w rozmowie z oficerem w okopach
olej/płótno, 80 x 87 cm
sygnowany l.d.: 'I. Cwietkow'
cena wywoławcza: Wykup abonament
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
Olej, płótno; 55 x 41 cm
Na odwrocie nalepka Okręgu Warszawskiego ZPAP z opisem pracy
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
olej, płótno; 80 x 87 cm;
sygn. l. d.: I Cwietkow
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
olej/płótno, 66 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'I. Cwietkow'
na odwrociu papierowa naklejka z Domu Aukcyjnego Rempex
- Dom Aukcyjny Rempex
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
olej, płótno; 80 x 87 cm;
sygn. l. d.: I Cwietkow
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
olej, płótno; 73 x 75 cm;
sygn. l. d.: I Cwietkow
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
CWIETKOW Iraida (1923 - 2003)
olej/płótno, 63 x 66 cm
sygnowany l.d.: `J. Cwietkow`
na odwrociu dedykacja