SZILKE Magdalena (ur. 1983, Warszawa)
technika mieszana/płótno, 80x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, płyta, 50 x 50
olej na płótnie, 80×90 cm
sygnowany na odwrociu
olej na płótnie, 40x40 cm i 40x40 cm, 2018
technika mieszana (olej, tkanina, płótno), 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Szilke | 2016 | "Przed burzą"'
olej, płótno, 37x44 cm kompozycja, 41,5x49 cm w oprawie
opisany na odwrocie: M. Szilke 2010
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Szilke | 2016 | "Czarna pantera"'
olej/płótno, 50 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. Szilke | 2016 | "Krowy" '
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Magdalena Szilke | 2016'
olej/płótno, 73 x 60 cm
Srebrny pejzaż, dyptyk, 2016 r.
akryl/płótno, 50 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'M. Szilke | 2016' (każda część)
olej/płótno
50 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Szilke | 2016 | "Pejzaż" '
olej/płótno
60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Szilke | ''Krowy na Marsie'' | 2016'
akryl/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Szilke | 2016 | ''Krowie niebo'' '
Różowy pejzaż, dyptyk, 2016 r.
olej/płótno, 60 x 120 cm (całość)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ' ''Różowy pejzaż'' | M. Szilke | 2016' (każda część)
olej/płótno, 65 x 81 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Magdalena Szilke | 2015 | ''Fioletowy pejzaż'' '
olej/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `Magdalena Szilke | 2015 | "Pierwszy szron" `