SIMPSON (pseud.) (ur. 1985)
akryl na płótnie , 120x60cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIMPSON (pseud.) (ur. 1985)
akryl na płótnie,
50 x 70
SIMPSON (pseud.) (ur. 1985)
SIMPSON (pseud.) (ur. 1985)
Technika mieszana, płótno;
70 x 50 cm
Sygn. na odwrocie: SIMPSON/ 2006 K.B.
SIMPSON (pseud.) (ur. 1985)
akryl/płótno, 70 x 50 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `SIMPSON` oraz na płótnie: `SIMPSON | K. B. |2007 R.`