CZAJKA Katarzyna (ur. 1959)
olej/płótno 160x120 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZAJKA Katarzyna (ur. 1959)
CZAJKA Katarzyna (ur. 1959)
olej, płótno, 80 x 140
CZAJKA Katarzyna (ur. 1959)
nowoczesny, klasyczny witraż,
97 x 84,5 x 6 cm
estymacja – 16 000 – 18 000 zł
CZAJKA Katarzyna (ur. 1959)
CZAJKA Katarzyna (ur. 1959)