DUDUŚ Edyta (ur. 1975, Wrocław)
Teraz będę miała ciszę I, 2014
akryl, płótno, 90 x 120 cm,
sygn. p.d.: 'ed2014' oraz opisany na odwrocie: 'Edyta Duduś, Teraz będę miała ciszę I, akryl na płótnie, 90x120 cm, 2014r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Teraz będę miała ciszę II, 2015
akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie
Teraz będę miała ciszę II, 2014 r.
akryl, kredka na płótnie, 100 x 120 cm
Sygnowany p. d. róg: monogram 2014
Opisany na odwrocie: ‘Edyta Duduś „Teraz będę miała ciszę II, akryl na płótnie, 100 x 120 cm 2014 r.”
akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie
technika mieszana, płótno, 30 x 40 cm
w oprawie
Lustro, które nie odbija, 2014
akryl, kredka na płótnie, 120 x 90 cm
akryl, płótno; 90 x 120 cm;
na odwrocie opis autorski wraz z sygnaturą: Edyta Duduś / "Teraz będę miała ciszę I" / akryl na płótnie, 90 x 120 cm, 2014 r.
akryl/płótno, 120 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'd2012'
opisany na odwrociu: 'Edyta Duduś | Ptasie pary V | akryl na płótnie | 120 cm x 100 cm | 2012 r.'
IDĘ TAM (Z CYKLU: ZASŁONY), 2013
akryl, płótno, 120 x 100 cm
dat. i sygn. z lewej strony monogramem artystki
opisany na odwrocie: EDYTA DUDUŚ/ Z CYKLU:
"ZASŁONY" IDĘ TAM/ AKRYL NA PŁÓTNIE/ 100 X 120 CM, 2013
2016: Wystawa indywidualna w siedzibie Konfederacji Lewiatan w Warszawie.
2015: Ekspozycja letnia w Galerii Fibak w Warszawie.
akryl, kredka/płótno
100 x 70 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'ed 2015'
na odwrociu opisany: 'Edyta Duduś | Sowy XIII | 100 x 70 cm | akryl, kredka, | suchy pigment | 2015'
akryl, kredka, płótno, 60 x 40 cm,
sygn.: ed 2015 oraz opisany na odwrocie
Olej na płótnie, 140 x 120 cm
Olej na płótnie, 100 x 70 cm
akryl, kredka/płótno, 70 x 90 cm
na odwrociu opisany: 'Sowy XIV | Edyta Duduś | akryl, kredka na | płótnie | 70 x 90 cm | 2015'
akryl, kredka, płótno, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: ed 2015 oraz opisany na odwrocie
akryl, kredka na płótnie, 50 x 120 cm
akryl na płótnie, 70 x 90 cm